Współpraca z Carint

Współpraca z Carint

 

Carint - Kardiomed współpracuje z publicznymi i niepublicznymi zakładami opieki zdrowotnej.

W ramach współpracy oferujemy nasza wiedzę oraz zaplecze diagnostyczno-zabiegowe.

Prowadzimy szkolenia dla lekarzy kardiologów w zakresie wykonywania przezskórnych zabiegów angioplastyki wieńcowej i obwodowej, dzieląc się naszym doświadczeniem i podnosząc ogólny poziom diagnostyki i leczenia w wielu placówkach medycznych i szpitalach w całej Polsce.

 

Oferta współpracy dla publicznych i niepublicznych placówek zdrowia

Dzięki wysokiej medyczno-ekonomicznej efektywności oraz nowoczesnemu zarządzaniu staliśmy się spółką o wysokim potencjale biznesowym. Współpraca z nami gwarantuje ekspansywny rozwój i wysoką pozycje na rynku usług medycznych z zakresu kardiologii i kardiochirurgii. Partnerom umożliwiamy ciągłe rozszerzanie oferty z zakresu wysokospecjalistycznych procedur medycznych. Wprowadzamy także wysokie standardy techniczne używanej aparatury, które odpowiadają światowym trendom we współczesnej kardiologii diagnostycznej i inwazyjnej.

W 2009 roku powołaliśmy Carint Investment S.A, którego przedmiotem działalności jest realizacja projektów inwestycyjnych branży medycznej, projektowanie i modernizacja oddziałów medycznych oraz zarządzanie projektami medycznymi. Działające z inicjatywy Carint konsorcjum firm zajmujących się świadczeniem usług medycznych, dzięki wieloletniemu doświadczenia w prowadzeniu i zarządzaniu oddziałami oraz jednostkami szpitalnymi, przyczynia się do usprawnienia zarządzania nie tylko oddziałami szpitalnymi ale również całymi Szpitalami na terenie Polski południowej. Oferujemy pomoc w nowoczesnym zarządzaniu oraz restrukturyzacji Szpitali, pomoc w przekształcaniu Szpitali, outsourcing świadczeń medycznych w Szpitalach, modernizację oddziałów jak i całych Szpitali, fachową pomoc i doradztwo.

Naszą ofertę uzupełnia działalność naukowa prowadzona przez wybitną kadrę specjalistów - doświadczonych praktyków. Prowadzą specjalistyczne szkolenia dla lekarzy kardiologów w zakresie wykonywania przezskórnych zabiegów angioplastyki.

Jeśli Państwa placówka (Szpital, NZOZ) chce poznać nasza ofertę współpracy - prosimy o kontakt:

Biuro Carint

tel. +48 12 662 30 50 lub 51

fax. +48 12 662 30 52

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oferta współpracy dla lekarzy

Nasza oferta współpracy dla lekarzy opiera się o naszą działalność naukowa. Profesjonalna kadrę specjalistów po podjęciu współpracy umożliwia wdrażanie u Państwa najnowszych technologii medycznych w nowoczesnych sposobach leczenia chorób serca. Carint - Kardiomed prowadzi szkolenia dla lekarzy kardiologów w zakresie wykonywania przezskórnych zabiegów angioplastyki.

Oferty pracy dla lekarzy znajdują się w sekcji Kariera w Carint

Jeśli chce Pan/Pani nawiązać z nami współpracę - prosimy o kontakt:

Biuro Carint

tel. +48 12 662 30 50 lub 51

fax. +48 12 662 30 52

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.