O nas

Państwa serce w naszych rękach!

W chwili obecnej, choć to może zabrzmi nieskromnie, możemy śmiało powiedzieć, że wytyczamy nowe standardy z zakresu diagnostyki kardiologicznej i leczenia kardiochirurgicznego.

  1. Prowadzimy specjalistyczną działalność związaną z ochroną zdrowia i życia ludzkiego - od profilaktyki, poprzez podstawową i zaawansowaną diagnostykę aż do skomplikowanych zabiegów kardiochiriurgii.
  2. Udzielamy świadczeń zdrowotnych z zakresu kardiologii, w szczególności świadczymy usługi wysokospecjalistyczne w zakresie kardiologii inwazyjnej i angiologii
  3. Prowadzimy szkolenia dla lekarzy kardiologów w zakresie wykonywania przezskórnych zabiegów angioplastyki wieńcowej i obwodowej, dzieląc się naszym doświadczeniem i podnosząc ogólny poziom diagnostyki i leczenia w wielu placówkach medycznych i szpitalach w całej Polsce.
  4. Współpracujemy z publicznymi i niepublicznymi zakładami opieki zdrowotnej oferując nasza wiedzę oraz zaplecze diagnostyczno-zabiegowe. Jeśli chcą państwo nawiązać współpracę prosimy o zapoznanie się ze szczegółami.

Specjaliści

Carint to przede wszystkim ludzie – personel to wysoce wykwalifikowana kadra lekarzy kardiologów, lekarzy wykonujących zabiegi kardiologii interwencyjnej, elektrokardiologii oraz pielęgniarki i technicy elektroradiologii. Zobacz także: Nasi specjaliści

Placówki

Carint to ponadto sieć wysokospecjalistycznych placówek, dzięki którym nasze świadczenia dostępne są w wielu miejscach kraju. Zobacz także: Nasze placówki

Nasz początek

Od początku działalności CARINT Sp. z o. o. KARDIOMED NZOZ prowadzi ambulatoryjną opiekę specjalistyczną w Poradni Kardiologicznej w Tarnowie przy ul. Kościuszki 35 (Zobacz także: Historia Carint). Poradnia dysponuje nowoczesnym sprzętem do nieinwazyjnej diagnostyki kardiologicznej, w tym:

  • echokardiograf Acuson – Aspen (wyposażony w głowicę przezprzełykową)
  • aparat do oznaczania markerów sercowych
  • bieżnia do prób wysiłkowych
  • systemem Holtera

Aktualnie przychodnia nieustająco wykonuje badania diagnostyczne dla pacjentów miasta Tarnowa i regionu oraz kierowanych przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych.